Anasafya

Hizmetlerimiz

Çalışmalarımız

İletişim

Mobilya Cila Konusunda Tecrübeli Ustalık, Kaliteli İşçilik  ve Zamanında Teslimat... Mobilya cilacısı olarak Uygun fiyat ve kaliteyi ilke edinerek 1987 'den beri güvenle hizmet sunmaktayız.

*Renkli ve Doğal Cilalama

*Çeşitli Lake Uygulamaları

*Gomalak ve Varak İşleri

*Tamir Bakım ve Koruma

*Eskitme Boya Cila İşleri

 

Sitemiz Pek

Yakında

 Hizmetinizde...

 

İstanbul'da Mobilya Cilacıları olarak mesleğimiz ile ilgili merak ettiğiniz her konuda siz sorun, bizler  cevaplayalım,çözüm olmaya çalışalım. Buyruk Kardeşler Mobilya Cila Atölyesi

Özellikle İstanbul'da Avrupa Yakası Tüm semtlerde  ilçelerde Beyoğlu Şişli Levent Sarıyer Çapa Bakırköy  Ataköy Maslak İstinye Etiler Ulus Akatlar Kağıthane Eminönü Eyüp Nişantaşı Fulya Beşiktaş semti ve civarı  ve İstanbul un Anadolu yakasında bölgesi  tüm bölgelerde uygun fiyat listesi ile uzmanlaşmış cilacı ekiple hizmet  vermekteyiz.

Alo Usta Hattı: 

Sezai Usta:              0533 355 15 20 

sezaibuyruk@gmail.com

Atölye Tel:                         0212 284 71 98   Sanayi Mahallesi Sultan Selim Cad. Babacan Sokak:11 Kağıthane

İstanbul

Kapı panjur pencere ve iç dekor mobilyaları  sanatsal her türlü mobilya boya ve mobilya cilası tamiratı restorasyonu koruması yapılır Dilerseniz replika benzer kopya yani orjinal ürünün  taklidi aranıyorsa bu  yapılabilir.Acil işlerinizde ekip çalışması, zamanlı teslimat ve kalitenin cila atölyesi  için öneminin farkındayız. Mobilya cilası konusunda yılları deneyimi ile patina decor işleri de yapmaktayız. Mobilya cilalama tecrübeli usta ekiple yapılmalıdır. Örneğin lake cila nasıl yapılır ? bilmek gerekir.

Tarihi özelliği olan yapılarda eskitme yöntemi ile antik cila dekorasyonu yapılmaktadır.Dış cephe ahşap koruma işleri kütük evlerin iç ve dış bakımları ilaçlama ve restorasyon işleri dağ konutları iç ve dış tahta lambrilerin silinmesi ve tekrar cila vernik patine koruması yapılması. Antika değeri olan yapı ve eşyalarınızı özüne sadık kalarak tamir ve tadilat yapmaktayız. Cilacı ustası ve cilacı eleman arayanlar  bize ulaştığında doğru işin doğru usta ve  sanatkarlarla yapıldığını göreceklerdir.

İç mimarı tasarımlar ve uygulamalar doğrudan ustalarla uygun fiyatlar dilerseniz mimar destekli projeli işleri dilersiniz kendi hayal gücünüzü yansıtın. Her türlü mobilya cilalama işleriniz temiz şekilde taahhüt ettiğimiz tarihte gerçekleşir. Mobilya cila fiyatları  konusunda fikir alınız.  Mobilya cila ustası  arıyorsanız doğru adreste olduğunuza inanıyoruz. Cilacı ustaları olarak bizler uzun vadeli çalışmayı hedefleyen bir ekibiz. Çevre dostu su bazlı mobilya cilaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Biz yıllardır işimizi yapıyoruz mobilya cilası  konusunda merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz..

©2009-2015 SLM Systems. All rights reserved.